راهنما (پاسخ پرسش‌های متداول)


.برای ایجاد آگهی باید ابتدا عضو سایت شوید. سپس دکمه «+آگهی» در بالای برگه ها را بزنید و فرم افزودن آگهی را پر کنید. برای هر آگهی تیتر و توضیح مناسب انتخاب کنید. توجه کنید که برای هر آگهی دست کم یک عکس لازم است و بعضی از انواع آگهی رایگان نیستند (ن.ک «چه آگهی های رایگان نیستند؟»). هر آگهی را فقط یک بار بفرستید وگرنه هیچ کدام منتشر نمی شوند. اگر آگهی شما موفقیت ثبت شد در صف بررسی توسط تیم مدیریت قرار می‌گیرد و اگر مطابق قوانین سایت باشد درج می شود. آگهی های دریافتی به ترتیب دریافت بررسی می شوند.

هر آگهی پس از ثبت در صف منتظر تأیید قرار می گیرد. اگر پس از بررسی توسط مدیریت تایید شود فعال می شود و اگر تایید نشود ردمی شود. فقط آگهی های فعال در سایت قابل جستجو و نمایش هستند. یک آگهی فعال پس از یک ماه آگهی بطور خودکار منقضی می شود.
شما می توانید وضعیت آگهی هایتان را در برگه آگهی‌های من ببنید. در آن برگه همچنین می توانید با کلیک روی دکمه بازنشر بالای آگهی منقضی شده آن را مجددا فعال کنید. فعال کردن مجدد آگهی ها فورا انجام می شود.

تا وقتی که آگهی در وضعیت منتظر تأیید می‌توانید باشد آگهی‌های من و کلیک روی آگهی مورد نظر آن را باز کنید و سپس در بالای برگه ی آن آگهی دکمه ویرایش را بزنید و آن را ویرایش کنید. پس از اینکه آگهی فعال، رد یا منقضی شد دیگر قابل ویرایش نیست.

آگهی هایی که سرویس یا کالای واحدی را با بیان های مختلف بیش از یک بار عرضه یا تقاضا می کنند (حتی اگر با حساب های کاربری مجزایی باشند) تکراری محسوب می شوند و تایید نخواهند شد. ارسال مکرر آگهی های تکراری اسپم محسوب می شود و می‌تواند باعث بلاک شدن شما شود. این تمهید برای کمک به نظافت سایت و جلوگیری از آزردن بینندگان توسط آگهی های مشابه با مضمون واحد است.

آگهی های که شامل معرفی یک فروشگاه، دامنه، اکانت، کانال، ایمیل یا ایمیل مربوط به طرف ثالث (تلگرام، اسکایپ،‌اینستاگرام، یوتیوب و...) باشند رایگان نیستند بلکه ویژه محسوب می شوند و نیازمند پرداخت هزینه هستند. برای درج آگهی رایگان، آگهی شما نباید شامل هر گونه ارجاعی به سایت دیگر باشد.

آگهی های ثبت شده به ترتیب تاریخ دریافت توسط تیم مدیریت هوسران بررسی می شوند. بنابراین از زمان ثبت آگهی تا انتشار (فعال شدن آگهی) مدتی طول می‌کشد. اگر آگهی شما تکراری، فاقد استانداردهای نگارشی لازم، مغایر شرایط کاربری و رویه های هوسران باشد توسط تیم مدیریت تأیید نمی شود. تلاش ما این است که آگهی ها در اسرع وقت بررسی شوند اما بسته به تعداد آگهی های در صف ممکن است انتشار آگهی شما دو روز یا بیشتر طول بکشد.

تعداد عکس های یک آگهی محدودیتی ندارد به شرطی که مجموع عکس ها بیش از ۲۰ مگابایت نشود. توجه کنید که عکس اول آپلود شده به عنوان عکس جلد آگهی شما و عکس اول در جستجو نمایش داده می شود

«عرضه» هنگامی‌است که شما سرویس یا کالایی برای ارائه دارید. این حالت پیشفرض است. اما اگر شما به دنبال سرویسی هستید موقع درج آگهی باید دکمه رادیویی را به «تقاضا» تغییر دهید. بصورت دستی تقاضا انتخاب شود. به همین ترتیب وقتی بیننده ای آگهی ها را جستجو می کند بصورت پیشفرض آگهی های «عرضه» نمایش داده می شوند مگر اینکه پیشفرض جستجو تغییر کند.

این تمهید برای کمک به مخاطب است تا قبل از تماس صدای شما را بشنود. همچنین این الزام برای کاهش احتمال سوءاستفاده و اسپم است.

این تمهید برای کمک به مخاطب است تا قبل از تماس با شما تصویر شما را دیده باشد. همچنین این الزام برای کاهش احتمال سوءاستفاده و اسپم است.

نه. متاسفانه ما به هیچ طریقی نمی توانیم تأیید کنیم آگهی دهندگان حقیقتا همان چیزی را که ادعا می کنند ارائه می دهند. ما فقط از لحاظ فرمت و ظاهر می توانیم آگهی ها را بررسی کنیم و هیچ رابطه ای با آگهی دهندگان نداریم. این نکته درباره آگهی های حرفه ای هم صادق است. بنابراین توصیه اکید هوسران این است که در برابر آگهی ها احتیاط کامل به خرج دهید.

با پسند کردن یک آگهی آن آگهی به لیست پسندهای شما افزوده می شود. به این منظور کافی است روی دکمه کنار هر آگهی کلیک کنید تا به پسندهای تان افزوده شود. و به این ترتیب در آینده راحت تر قابل دسترس خواهد بود. لیست پسندهایتان را می توانید با کلیک روی دکمه ی پسندهای من بالای برگه ها ببینید.

آگهی های برجسته و حرفه ای هم مثل آگهی های رایگان یک ماه فعال هستند. پس از آن اگر همچنان می خواهید آگهی تان برجسته یا حرفه باشد باید موقع بازنشر آگهی مجددا نوع هزینه مربوطه را بپردازید.

. رمزارزها مزایای زیادی دارند. از جمله سادگی و هزینه ی اندک و اطمینان تراکنش،‌عدم وابستگی به سیستم بانکی هیچ کشور معین و محرمانگی بیشتر.

با کلیک روی هر یک از بسته های اعتباری در برگه خرید اعتبار به درگاه coinpayments وارد می شوید. coinpayments یک درگاه معتبر برای مبادله ی شمار زیادی از رمزارزهاست. این درگاه از سال ۲۰۰۳ دایر است و توسط هزاران فروشگاه اینترنتی استفاده می شود. . درست مثل درگاه پیپال یا استرایپ.
از طریق کوین پیمنتز می توانید پرداخت را توسط یکی از ارزهای مورد قبول هوسران (مونیرو، لایت کوین، دش، دوج کوین، زی کش) انجام دهید. دقت کنید که ایمیلی که در فرم کوین پیمنتز وارد می کنید باید همان ایمیل کاربری شما باشد وگرنه اعتبار به نام شما ثبت نمی شود. نام و نام خانوادگی را می توانید به انتخاب خود وارد کنید.
سپس دکمه Complete Checkout را بزنید تا شماره حساب رمزارز (کیف پول ارز دیجیتال) مورد نظر که باید به آن مبلغ مورد نظر را واریز کنید به شما داده شود. در این مرحله ۳ ساعت فرصت دارید تا مبلغ را واریز کنید وگرنه تراکنش منقضی می شود. به محض اینکه تراکنش انجام شود کوین پیمنتز به هوسران پیام می دهد و آنگاه اعتبار خریداری شده به حساب کاربری شما افزوده می شود.
بسته به نوع رمزارزی که انتخاب کرده اید و شلوغی شبکه ی رمزارز مورد نظر، زمان تراکنش می تواند چند دقیقه تا نزدیک یکی دو ساعت طول بکشد.
اگر تراکنش پس از ۳ ساعت انجام نشود منقضی می‌شود. در این صورت مبلغی از کیف پول دیجیتال شما کسر نمی شود و تبعا اعتباری به حساب کاربری تان افزوده نمی شود.
لطفا توجه کنید که اعتبار خریداری شده ی شما قابل بازپرداخت یا انتقال به حساب کاربری دیگر نیست.

یک راهنما برای خرید رمزارز با ریال را اینجا ببینید

لطفا هر گونه تخلف را از طریق فرم تماس با ما با ذکر لینک مورد نظر و دلیل اینکه چرا فکر می کنید تخلف است گزارش دهید

بله. به این منظور با حساب admin که تنها سخنگوی رسمی سایت است تماس بگیرید.
روی عکس آواتارتان در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید و سپس در برگه ی داشبورد.
می توانید عکس پروفایل (آواتار), بیو و سایر مشخصات کاربری خود را بیفزایید یا ویرایش کنید.

امکان تغییر نام کاربری و ایمیل وجود ندارد.

برای حذف حساب کاربری ابتدا باید پروفایل ایجاد کنید. لینک حذف حساب کاربری را در برگه «تنظیمات کاربری» می بینید که لینکش در پروفایل‌تان است. توجه کنید که برای حذف حساب کاربری باید حداقل سه روز از عضویت تان گذشته باشد (این محدودیت برای مقابله با سوءاستفاده اسپمرهاست).
بیاد داشته باشید با حذف حساب کاربری، پروفایل و تمام آگهی‌های شما برای همیشه حذف می‌شوند و دیگر قابل بازیافت نیستند.
پس از حذف یک حساب کاربری می توانید مجددا با همان ایمیل ثبت نام کنید.

کاربرانی که از قوانین کاربری تخطی کنند هر زمان ممکن است همراه آگهی هایشان حذف شوند. حساب های کاربری و آگهی های حذف شده به هیچ وجه قابل بازیابی نیستند.

اگر پیشنهاد یا انتقادی درباره ی سایت دارید می توانید از طریق فرم تماس برای هوسران بفرستید.
هوسران همیشه از نقد و نظرات شما برای بهبود سایت استقبال می کند
بازگشت

هوسران @2021