شرایط استفاده

به هوسران خوش آمدید. هوسران وب سایت مستقلی است برای عرضه و تقاضای آسان خدماتی که در دنیای آزاد و متمدن قانونی هستند اما در ایران غیرقانونی. مواردی مثل انواع دوستیابی بزرگسال، عرضه ی خدمات جنسی، فروش کالاهای جنسی و...
با استفاده از هوسران که شامل استفاده از وب‌سایت در آدرس havasran.com است، موافقت خود را با موارد زیر به طور ضمنی بیان می‌کنید. توجه کنید که این قوانین در معرض تغییر هستند. تاریخ پایین این صفحه تاریخ آخرین بروزرسانی شرایط استفاده را نشان می‌دهد. ادامه‌ی استفاده‌ی شما از هوسران به منزله‌ی موافقت‌ و مطابقت شما با «شرایط استفاده از هوسران» است.
لغت «هوسران» و «سایت» در این قرارداد به معنی وب‌سایت هوسران در آدرس havasran.com است. لغت‌های «مدیر»، «تیم هوسران» به صورت هم‌معنی استفاده می‌شوند و منظور تیم مدیریت هوسران است. لغت «محتوا» در این قرارداد به معنی هرگونه مطلبی است که توسط کاربران ما، در هوسران و سرویس‌های وابسته، تولید شده باشد. 
 
ثبت نام و عضویت در هوسران
استفاده از هوسران فقط برای افراد با سن بالاتر از ۱۸ سال مجاز است. عضویت در هوسران، برای همه افراد بزرگسال آزاد و رایگان است. برای عضویت در  احتیاج به یک نام کاربری و آدرس ایمیل معتبر دارید. با هر آدرس ایمیل فقط یک بار می توانید ثبت نام کنید و آدرس های ایمیل موقت پذیرفته نمی شوند. برای محافظت از نام کاربری خود باید گذرواژه ای با پیچیدگی کافی انتخاب کنید.
نام کاربری شما شبیه نام کاربری دیگری نباشد و نباید از آن برای جعل هویت و جا زدن خود به جای کاربر یا شخص حقیقی استفاده کنید.
هوسران این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که عضویت کاربرانی را که شرایط کاربری را نقض کنند در هر زمان پایان بخشد.
 
مسؤولیت محدود هوسران
تیم هوسران هیچ مسئولیتی درباره صحت و سقم آگهی های درج شده در سایت ندارد. هوسران نفعی از روابط و تراکنش های شما نمی برد و نمی تواند تضمین کند که آگهی های درج شده واقعا همان سرویسی را ارائه می دهند که ادعا می کنند. بنابراین انتظار می رود خود شما حداکثر احتیاط را در مورد آگهی ها اعمال کنید. 
در مورد سیاست هوسران در مورد حفظ حریم خصوصی کاربران‌ش، لطفا بخش «حفظ حریم خصوصی» را بخوانید. سرور هوسران ممکن است بعضی زمان‌ها کند باشد یا اصلا جواب ندهد. هوسران تمام تلاش خود را انجام خواهد داد که اینطور وقایع تا حد امکان رخ ندهند ولی در مورد ارایه سرویس در قبال هیج شخص دیگری مسئولیتی نمی پذیرد.  

مسؤولیت کاربران
شما مسوول تمام آگهی هایی هستید که با نام کاربری شما درج می‌شود؛ بنابراین با عضویت در هوسران به طور ضمنی می‌پذیرید که از حساب کاربری و گذرواژه‌ی خود محافظت کنید.  با عضویت و استفاده از هوسران مسؤولیت تمام آگهی ها، پیام ها و تراکنش های خود را بر عهده می‌گیرید.هوسران هیچ‌گونه مسؤولیتی چه صریح و چه ضمنی در مورد محتوای تولید شده توسط کاربران و نیز مشکلات احتمالی ناشی از سرویس هایی که در هوسران آگهی می شوند نمی‌پذیرد. مشارکت شما و محتوای تولید شده توسط شما در هوسران، بدون حذف مسؤولیت شما در مقابل آن‌ها، را پروانه‌ی کریتیو کامنز مدیریت می‌کند. به وضوح این مورد شامل محتوای سایت‌های دیگر نمی‌شود. محتوایی که به هوسران پست می‌کنید قابل حذف شدن توسط کاربران نیست. هوسران درخواست حذف یا ویرایش محتوایی را به طور موردی بررسی می‌کند و بنابر تشخیص خودش ممکن است با آن موافقت یا مخالفت کند. در صورت بسته شدن حساب یک کاربر به هر دلیل، هوسران حق حذف یا نگه‌ داشتن محتوای تولید شده توسط کاربر را برای خود محفوظ می‌دارد حتی اگر کاربر برای درج آن آگهی هزینه پرداخت کرده باشد. در صورت شکایت قانونی بین کاربران هوسران یا بین کاربران هوسران و اشخاص دیگر، شما متعهد می‌شوید که هوسران را از هر گونه مسئولیت حقوقی یا مالی مبرا می‌دانید. هوسران هیچگونه مسئولیتی به هر صورتی در هیچ موردی قبول نمی‌کند.
 
با عضویت در هوسران متعهد می‌شوید و تایید می‌کنید که با استفاده از امکاناتی که در اختیار شما قرار داده شده است، رفتار غیرقانونی، مغایر با «شرایط استفاده از هوسران» و یا هر گونه رفتار دیگری که در چارچوب شرایط استفاده ی هوسران نمی‌گنجد نداشته باشید. بعضی و نه همه‌ی اینگونه رفتارهایی که متعهد می‌شوید انجام ندهید شامل موارد زیر است.
 
توهین، تهدید، فحاشی، استفاده از زبان نامناسب، مسخره کردن، آزار دادن، تقلید کردن، نقض حریم خصوصی دیگران و جعل هویت (مجازی یا حقیقی) سایر کاربرهای هوسران و افراد دیگر؛
استفاده کردن از حساب کاربری شخص دیگری و یا فروش، خرید و یا در اختیار شخص دیگری قرار دادن حساب کاربری خود؛
پست کردن محتوای شامل توهین،   ناقض حقوق کاربران دیگر هوسران، یا اشخاص ثالث؛
آگهی کالاها و خدمات مجرمانه بر اساس قوانین بین‌المللی در مورد شرایط استفاده از اینترنت(مواردی مثل ترافیک انسان، سوءاستفاده از خردسالان، فروش تصاویر، ویدیوها یا اطلاعات خصوصی دیگران، مواد مخدر یا اسلحه، هک و جاسوسی).
اعلام برنامه، فراخوان، رأی‌گیری و نظایر آن در هوسران.
با تشخیص هر کدام یا همه‌ی موارد فوق هوسران به تشخیص خود ممکن است دسترسی شما به هوسران را برای زمان مشخص و یا نامحدود و به طور کامل یا جزئی قطع کند. علاوه بر این ممکن است هوسران محتوا، حساب‌ها و یا دسترسی شما را به هوسران (بنابر تشخیص خود، هنگام دریافت گزارش تخلف از اشخاص مسئول، یا به هر دلیل دیگری) بدون هیچ‌ اخطار یا اطلاع قبلی حذف کند یا پایان بخشد. در این حالت دسترسی شما به هوسران نقض‌کننده‌ی شرایط استفاده خواهد بود.
 
سوء تفاهم‌ بین کاربران
شما مسوول تمام نوشته‌ها، نظرها و سوء تفاهم‌های احتمالی‌تان با بقیه کاربرهای هوسران هستید. با توجه به کثرت آگهی ها و پیام ها، هوسران نمی‌تواند تمام رفتارهای کاربران را بررسی کند. با این حال، مورد به مورد، هوسران حق مداخله و برخورد با متخلفان را برای خود محفوظ می‌دارد.  
 
تبلیغات
هوسران برای تأمین   هزینه‌های نگهدای سایت، تبلیغات تجاری قبول می‌کند.  هوسران هیچگونه مسؤولیتی در مورد محتوای این تبلیغات قبول نمی‌کند و تصمیم برای کلیک کردن یا نکردن روی تبلیغات کاملا بر عهده‌ی شماست. همچنین در هوسران می توانید با پرداخت هزینه آگهی خود را برجسته یا حرفه ای کنید. اما مثل سایر موارد هوسران مسئولیتی درباره محتوای آگهی های غیررایگان ندارد. 
 
مسایل قانونی
هوسران در خارج ایران میزبانی می شود و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران نیست. با استفاده از هوسران متعهد می‌شوید که در صورت پیش‌ آمدن مشکل قانونی، مراتب را تنها در حوزه‌ی قضایی مورد قبول هوسران پیگیری کنید. هوسران این حق را برای خود قائل است که مشکلات قانونی را در هر حوزه‌ای که برایش امکان‌پذیرتر بود پیگیری کند. با عضویت یا استفاده از هوسران متعهد می‌شوید که هوسران، کارمندان، شرکت‌های تابعه یا وابسته‌ی آن، شرکت‌ مادر و افراد مرتبط با هوسران را از هر گونه هزینه، مسئولیت و آسیب وارد شده به دلیل شکایت افراد ثالث به دلیل یا در اثر استفاده‌ی شما از هوسران، نقض «شرایط استفاده»، نقض حقوق دیگران، نقض حق تالیف و جعل هویت مبری بدانید و تاوان آسیب وارد شده به هوسران را بپردازید.
 
حق تالیف (کپی رایت)
هوسران نسبت به رعایت حق تالیف حساس است و از کاربران می‌‌خواهد از درج آگهی برای محتوا یا خدماتی که به هر صورتی مهر حق تالیف دیگران را خورده‌اند، بدون اطمینان از اینکه این اجازه را به شما داده اند، خودداری کنید. هوسران گزارش های تخلف از رعایت حق تالیف را بررسی می کند. اگر باور دارید محتوایی در هوسران وجود دارد که حق تالیف شما یا حق تالیف‌ی که شما آن‌ را مدیریت می‌کنید را نقض می‌کند، می‌توانید موضوع را به هوسران اطلاع دهید. اگر در موردی باور دارید محتوایی که شما حق تالیف آن را در اختیار دارید یا اجازه‌ی قانونی برای مدیریت آن دارید به اشتباه حذف شده است، می‌توانید موضوع را به هوسران اطلاع دهید. در صورت گزارش اشتباه، در هر یک از دو مورد فوق، شما مسئول تمام هزینه‌های پیش آمده و هر گونه مساله‌ی مرتبط دیگر خواهید بود. گزارش‌های خود در مورد تخلف از رعایت حق تالیف را تنها از طریق فرم تماس با ما بفرستید. «گزارش تخلف از رعایت حق تالیف» باید شامل اطلاعات زیر باشد.
 
آدرس آگهی مورد نظر در هوسران را به طور دقیق مشخص کنید.
ثابت کنید که شما حق تالیف مورد نظر را در اختیار دارید و یا به طور قانونی از طرف صاحب حق تالیف وکالت دارید. برای اینکار احتیاج به امضای شخص مورد نظر (الکترونیکی یا کاغذی) است.
به طور مشخص و واضح بنویسید که معتقد هستید محتوای مورد سؤال با شرایط حق تالیف صاحب آن یا قانون سازگار نیست. به علاوه به طور مشخص باید تاکید کنید که شما صاحب حق تالیف یا نماینده‌ی قانونی او هستید.
نام، شماره تلفن، آدرس پستی و ایمیل خود را نیز بفرستید.
در مورد حق تالیف، Digital Millennium Copyright Act اجرا خواهد شد.
 
آخرین بروزرسانی ۳۱ مارس ۲۰۲۱

هوسران @2021